Thursday , November 21 2019
Home / czechrepublic / About pošpiněný trůn king stovky. Dobude her Coleman, Gatlin, či někdo jiný?

About pošpiněný trůn king stovky. Dobude her Coleman, Gatlin, či někdo jiný?<! –->

Přesto se 23letý Američan umí rozčílit.

Ve chvíli, kdy lidé zpochybňují jeho čistotu.

Devět z deseti posledních started for 100 meters vyhrál. Časem 9,81 vévodí tabulkám seasons. Na mistrovství světa atletů, které v pátek v Dauhá začíná, jeným clear favoritem stovky.

Tedy královské discipline.

Ovšem zároveň i disciplíny zmítané dopingovými skandály.

Ani Colemanův štít už není without a restraint. In many ways to be velmi vděčný for the fact that in Dauhá vůbec smí závodit.

V srpnu Americká antidopingová agentura USADA indicated that for 12 months her commissioner třikrát nezastihli při antidopingové kontrole. Přičemž tři absence jsou podle pravidel ekvivalentem pozitivního Test.

Stovka mužů for MS 2019

Čísla a zajímavosti

  • 9 from svých posledních 10 závodů per 100 meters vyhrál Christian Coleman.
  • 15 years came from the title of Justin Gatlin on the title v. Aténá 2004.
  • 3 of aktérů stovky at MS v Dauhá ji letos zaběhli under 9.90, patnáct mužů under 10.00.

6. června 2018.

19. ledna 2019.

26. Dubna 2019.

V těchto dnech her sháněli marně. Proč was jinde, než nahlásil?

Atleti do systému vypisují pro každý den hodinové "window" s udáním konkrétního místa, which are commissioned in the matter of dobu zastihnou.

"I forgot my napsat, when I changed my plan, například když jsem šel dříve do posilovny. To se stává, "hájí se Christian Coleman. "Nemá is nothing společného s dopingem nor se snahou zakrýt doping. Prostě nevinná probably. Klidně říkejte that jsem blbec, which passed the test. Nikdo není perfektní a každý děláme miss. But neříkejte, that jsem podvodník! "

Christian Coleman slaví triumph in 100 meters on American championship.

SÉRIOVÝ VÍTĚZ. Christian Coleman slaví triumph in 100 meters on American championship.

Nikdy nebudu mít pozitivní test!

Zachránila ho skulina v pravidlech, they pried to it. Datum prvního zameškaného test se má totiž podle them antedatovat k prvnímu days čtvrtletního testovacího období. The proto was added up on the 1st of Dubno 2018 and Coleman was handed over to the Japanese account for 12 months.

"Jsem čistý atlet," dušuje se v Dauhá. "Nikdy jsem neměl pozitivní test a nikdy nebudu mít. They want posouvat atletiku dopředu. Jenže média ji svými negativními příběhy zase srážejí zpět. "

MS v Dauhá: den první

Sledujte from 15.30 hodin podrobnou online reportáž.

Use the push-button to the last module, located in nm. I am asking for omluvu from USADA za poškození své reputace. "Je ostudou USADA, that he has neither vastní pravidla. Like pak mohou očekávat, that je budou znát atleti … "

Little pravdu? Je čistý?

Někteří atleti hledí na jeho množící se prohlášení neviny se skepsí.

Jenny Simpsonová, Olympic medailist for 1500 meters pro server LetsRun.com uvedla: "Když dvakrát zmeškáte test a víte, that jste ve velkém ohrožení, jste pak velmi opatrní. Nebo byste měli být. I also want to test the test and make me go, it's just a proto that I don't want to be an idiot. V obou případech si nezasloužíte běžet. "

Christian Coleman slaví triumf ve finále Diamantové ligy v Bruselu.

A ZASE JÁ. Coleman slaví triumph v loňském finále Diamantové ligy v Bruselu.

From 26. července nezávodil. Poslední události každopádně mohly marked on the foot psyche Colemanov u her učinit her in Dauhá více zranitelným.

Who would mohl help her then?

Gatlin má prokletého kouče

Titul obhajuje 37letý Justin Gatlin, časem 9,87 letos třetí nejrychlejší z aktérů šampionátu. Do I like them too? Třetího září si způsobil zranění stehenního svalu at the mítinkko in Záhřebu, he opened the stadium from the stadium.

"Nešlo o nothing vážného, ​​na tne tse jsem se opět vrátil do trénink," he puts it. Nebo can bluff.

Justin Gatlin (vlevo) from the USA is a new master světa na stovce, he smitten and Usaina ...

PŘEDLONI V LONDÝNĚ. Justin Gatlin (vlevo) is a master světa na stovce, he touched Christian Coleman and Usain Bolt (vpravo).

Předloni ho v Londýně diváci za dopingovou minulost vypískali. Letos provokes fanoušky and athletes obnovenou spoluprací s kontroverzním koučem Dennis Mitchell, dvakrát usvědčeným with doping because of své kariéry and později and s prodávání zakázaných straightforward jiným athlete. S ním přicestoval Gatlin nyní and to Qatar.

Colemanovi vyzývatelé

Další Američan Noah Lyles, jeos letos v Šanghaji as the only one who managed to carry Coleman, se v Dauhá takes a pouze on dvoustovku.

Druhý v tabulkách stovky je v sezoně časem 9,86 nigerijský objev, 22 years old Divine Oduduru, jehož forma je však v poslední době velmi proměnlivá.

Zkušenosti s velkými akcemi (a letošní výkon 9.93) má on account Akani Simbine with Jižní Afriky, pátý v Riu 2016 a poté i v Londýně 2017.

Nejlepším Evropanem je v této sezoně časem 9,95 loňský evropský ampamp Zharnel Hughes with Británie.

Here is the Trojnásobný Olympic medailista Kanaďan Andre de Grasse (letos 9.97), v předchozích dvou seasonách víc zraněný než zdravý.

And eat tady and Yohan Blake, after Boltov ulitém start mistr světa v Tegu 2011 a momentálně nejlepší Jamajčan. Kdysi paid the fee for 9.69, v aktuální sezoně and zvládl for 9.96.

Nicméně pokud kdokoliv of them in the Saturday finale předčí Coleman, zařídí tím velké překvapení.

Usain Bolt u toho poprvé since 2003 nebude. On Instagram, he took photos of how s své jamajské kanceláři works in a saku a kravatě.

"Jen já a Bolt jsme z vítězů posledních třiceti let čistí," nechal se slyšet Donovan Bailey, zlatý na hrách v Atlantě 1996. "Jinak stovka uvázla v prostředí zkažených vítězů."

Pravda, pozitivní test nikdy neměl ani Maurice Greene, mistr světa from let 1997, 1999 and 2001, to the end of 2008 he blamed the simplified letter of the New York Times.

Dočká se nejslavnější atletický trůn v Dauhá krále without a double?

<! –->


Source link