Sunday , March 29 2020
Home / czechrepublic / ČHMÚ zpřísnil výstrahu! Námraza a mlhy hrozí také na dalších místech

ČHMÚ zpřísnil výstrahu! Námraza a mlhy hrozí také na dalších místech"V noci na pondělní se v Česku mohou ojediněle tvořit mrznoucí mlhy," informoval Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Výstraha platí up to pondělní jedenácté hodiny additional to Prazu and Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský, Královéhradecký and Vysočinu.

Meteorologové před mrznoucími mlhami a námrazou varují so also část countries Libereckého, Olomouckého and Moravskoslezského.

"Počasí na našem území bude ovlivňovat nevýrazný výběžek vyššího background crowd vzduchu, který bude slábnout," says ČHMÚ. Opatrní by měli být hlavně řidiči. Na silnicích se totiž očekává snížená viditelnost a nebezpečí tvorby námrazy.

On Saturday, the corresponding vydal výhled počasí na následující ttydny. Vypadá is that you do not have neepekané oteplení nás nečeká, podzim u drží teploty pevně v rukou.

"Období from November 11. to 8. Prosnie 2019, teplotné průměrné up to poor level. První týden bude teplotně průměrný, minimal teploty teploty se budou pohybovat většinou vétné výtě na člo, at night -3 ° C. Maximální denní teploty budou dosahovat většinou 6 to 11 ° C, ve čtvrtek yen near 4 ° C, "předpovídají meteorologové.

Další týdny období budou teplotně průměrné up to slab nadprůměrné. Relativně nejchladnějším bude pravděpodobně první prosincový týden s týdenním průměrem nejnižších nočních teplot teplot at -1 ° C and denních teplot at 3 ° C.

Pršet či sněžit bude průměrně up to nadprůměrně, nejvíc in the future, when it would be a target falling around a circle of 20 millimeters of srážek.


Source link