Sunday , March 29 2020
Home / czechrepublic / Lvi survived. Végh knokautoval Vémolu v prvním kole, Martínek zlomil Peštu

Lvi survived. Végh knokautoval Vémolu v prvním kole, Martínek zlomil Peštu<! –->

Champion of the Oktagon in těžké váze zůstává in Česk and neporažený Michal Martínek in Slovensk. Vyzyvateli Viktoru Peštovi zlomil už v polovině prvního kola pěstí čelist and donutil soupeře vzdát. Zatímco vítěz s vervou oslavoval, poraženého odváželi to nemocnice. "Viktor, respect the power. One of the neptuous zápasníků who was here, I am a loser, "smekl Martínek.

Už zná i svého dalšího soupeře – Martina Budaje. I am not thinking about the title of the event for the tour of the year in Ostrava.

Šokoval herec Jakub Štáfek. Při premiéře v MMA sent Peter Benek to the vigor after 69 vteřiny. He helped him with his TV set, duel spread his right hand, after that Benko svalil k zemi

"I want it to be quick," řekl Štáfek. "But it happened for it. I also čeká odpočinek, I am driving to Afriky. Rwanda, Uganda, Congo, Tanzánie, podíváme se na Kilimandžáro. Zápas mi totiž dressed up a strong man. They were j kkkal žíkal, that jsem sach sent down, so I waited. Sáhl I like it too. And are they budu pokračovat? A minimal passive, but also nevím, they were next to the group. "

Obrovské zklamání prožil miláček publika Miloš Petrášek. With Danish Joachim Christensen, who came next to the team in the UFC, prohrál for body 29:29, 29:28, 29:28. S rozhodnutím arbitrary but vůbec nesouhlasil.

"What would I like to do, what's more? I tell you that I am vyhrál. Hrozně město broke down, I thought I was saying that I have a prévée kolod nabodovaná, and trenér (André Reinders) for me it was říkal, so I had a povolil circle, he was a lína. I may have broken my mind that I am se všemi sudími kamarád, that he was wrong with me. "

Christensen told me that he was able to use the Petrášková tleskat, rozhodnutí ho mírně sought for: "I know, I am asking you for money. I also nemyslel. "Divákům se achievements omluvil.

Zklamaný Petrášek has learned that he was thinking, he passed his career, prohrál totiž potřetí v řadě – předtím dvakrát with Američan Jery Kimball.

Zahraniční souboj ovládl nad Polák Robert Bryczek brazilský zápasník Leonardo Buscape Silva. Carriage in the wheel of the wheel use Japanese doufal, that vydrží what is next, so power on her Silva dorel. Sice přečkal i třetí kolo, at rozhodčích but neuspěl.

Rychle ended the souboj of the husband Slovák Gábor Boráros and Brazilian Kaik Brit. Boráros se tempted me for fear of death, my friend hurt my colleague and the sausage finished so badly.

<! –->


Source link