Tuesday , October 15 2019
Home / czechrepublic / Přímá link to Vietnam? Bamboo Airways potvrdily start v prvním čtvrtletí 2020 – Zdopravy.cz

Přímá link to Vietnam? Bamboo Airways potvrdily start v prvním čtvrtletí 2020 – Zdopravy.czNově založená vietnamská aerolinka Bamboo Airways wants to open a link to Praha since příštího year. Letiště Praha potvrdilo that they are the only one.

Bamboo Airways has broken down the memorandum of Letištěm Praha, vietnamský server Vietnam Plus tento tved uvedl that dopravce wants to set up a prvním čtvrtletí třikrát týdně.

Létat má from Hanoje to Praha s Boeing 787-9, which was followed by výří. Rychle rostoucí dopravce wants postupně otevřít links and to distant destination.

About přímém spojení mluvil na začátku října při setkání s vietnamským protějškem minister vnitra Jan Hamáček.

"Jednání mezi Letištěm Praha a leteckou společností Bamboo Airways on případném přímém leteckém spojení to Vietnam stále probíhají. Please inform me about the details of the Hanojí and Prahou v plánu for the year. Termín zahájení však závisí na získání všech potřebných provozních povolení a dostupné kapacitě letadel, "Uvedla mluvčí Letiště Praha Kateřina Pavlíková. At the same time, there are many more available slots at Letišti Praha, and they are ready to go to the venues of pražského letiště v obobí provozních špiček.

About přímém spojení Česka s Vietnamem se mluví dlouho. Kromě spolupráce s Vietnam Airlines v roce 2011 was launched on the České aeroline line, which is on the route route chaděly nasadit Airbus A319. Link to letěla s mezipřistáním in Kazakhstan. Ke spuštění linksy but no one nedošlo. Početná vietnamská komunita i rostoucí počty českých turistů zatím létají to Vietnam s přestupy.


Source link