Thursday , October 1 2020
Home / czechrepublic / Turnaj mistryň Divné utkání, ohodnotila Kvitová porážku. Teď psychicky vyčerpanou tenistku čeká výzva největší

Turnaj mistryň Divné utkání, ohodnotila Kvitová porážku. Teď psychicky vyčerpanou tenistku čeká výzva největší[ad_1]

Petra Kvitová svedla na Turnaji mistryň zatím dva vyrovnané zápasy, above all both in three prohrála bitvách. Teď českou tenistku čeká ve skupině výzva největší. Utkání proti světové jedničce, Ashleigh Bartyové. Pokud by ji made a porazit, it could be permanently postoupit to semifinále. Avšak, as přiznala, psychicky na tom není nejlíp. "Musím se z toho oklepat," prohlásila dvojnásobná grandslamová vítězka.

sntv

Dvě porážky na Turnaji mistryň and a female tenist je téměř na pokraji vyřazení. And když. It is possible here. Pokud by Petra Kvitová ve čtvrtek v Šen-čenu porazila Ashleigh Bartyovou, mohla by za určitých okolností ještě postoupit. However, this is not a problem, but not a problem in the psychological way of life.

Třísetové bitvy s Naomi Ósakaovou a Belindou Bencicovou jí vzaly hodně sil, and this is not fyzických. Zatímco after utkání s Ósakaovou was his cell in the pohodě, after the Bencicovou using it under his psychological words vyčerpaná. "It was takový divný zápas," prohlásila Kvitová v rozhovoru on the WTA poté web, which was nested on talentovanou Bencicovou.

"I think I got her good, I got the service, but I got her for two more days. It was opravdu zvláštní utkání, "vyprávěla dvojnásobná grandslamová vítězka, kterou nyní ve skupině čeká světová jednička. "I have to go with my toad, so that I can take my breath on Ash," she said.

"Ash je světová jednička, je to velká výzva. Vždy proti ní ráda hraju. Udělám vše, co bude v mých silách. Bude is nejen about service, but also rozmanitosti, "added Kvitová, která se letos s Bartyovou utkala using čtyřikrát and then it was napínavá podívaná. V Sydney and the Australian open se z vítězství radovala Kvitová, v Miami a Pekingu pak Bartyová.

[ad_2]
Source link