Thursday , February 27 2020
Home / czechrepublic / V USA jsme si vyzkoušeli Windows 10 v DeXu! Desktop v mobilu má zelenou – SamsungMania.cz

V USA jsme si vyzkoušeli Windows 10 v DeXu! Desktop v mobilu má zelenou – SamsungMania.czPřímo on SDC 2019 action jsme měli možnost vůbec support vyzkoušet náhradu zakoncený Linux On DeX. Samsung v rámci úzké spolupráce s Microsoftem používá v DeXu application Remote Desktop, přes kterou se new připojíte ke cloudovému Windows 10 běžícím on the server. Otevírají se so netušené cesty k smartphonům and tabletonů, that with se se připojení k monitoru stane plnohodnotný počítač. Dálkové spojení s Windows však má i jistá omezení …

At SDC 2019 jsme si vyzkoušeli virtualizovaný Windows 10 v DeXu:

Spuštění a přihlášení ke vzdálenému Windows 10 je jednoduché, stand out samostatnou application and přihlásit se k desktop on the cloud. At the same time, Samsung is not able to pay, but there is nothing to be said. Bohaté stačit má i běžné spojení přes LTE sítě. And soon I am thinking of myself, I am thinking of the animated character, the responses of the mouse were but svižné. And it is a proto that we are applying for the premises, and until the lonely click on the desktop.

Virtualizovaný desktop vypadá stejně as váš domácí počítač, yen tím, that se se o o čistý systém s nékolika základními application a s čistouou session, ve které můžete pokračovat, příp. systém poufit úplně from nuly. Záleží na vašem systémovém nastavení. A díky tomu, that I věe běží vzdáleně, jsme čekali horší přístup k lokálně uloženým souborům on a smartphone and on a tablet. Ve Windows 10 však lokální data v phone vidíte similar as at síťového disku, also copy data from Android to DeX and naopak nebude problem.

Jaké jsou v současné době bariéry? Virtualizovaný DeX není k dispozici zdarma, v současné době je určen pouze pro majitele těchto license:

  • Microsoft 365 E3 / E5
  • Microsoft 365 A3 / A5 / Student Use Benefits
  • Microsoft 365 F1
  • Microsoft 365 Business
  • Windows 10 Enterprise E3 / E5
  • Windows 10 Education A3 / A5
  • Windows 10 VDA

Source link