Sunday , September 20 2020
Home / czechrepublic / Vodafone repairs háčky, arranged new neomezené tarify

Vodafone repairs háčky, arranged new neomezené tarify[ad_1]

Vodafone nabídl v létě neomezená data and we volaním a text message, which is more than 599 CZK per SIM card. Operator, but no neomezená data pro jednotlivce, on the other hand dosáhli pouze čtyři uživatelé, which se podepíšou under one smlouvu.

C o je je navíc nutné využívat pevné připojení from Vodafonu nebo UPC, which is more expensive. It would be okud to take a tarif pořídili čtyři lidé, a detailed invoice will be sent to CZK 2,795. And this is so attractive price.

Samozřejmě pokud si pořídí neomezená date from Vodafonu méně lidí, price výrazně naroste. One SIM is a neomezenými service for 998 CZK. After započítání pevného připojení se so celková loss for the town pro dva vyšplhá at 2396 Kč. Potenciální zájemci navíc musejí počítat s tím, that it is very expensive to buy tariffs at 10 Mb / s, what is more powerful.

Nabídka tarifů Vodafone Neomezený

Photo: archív operátora

Nově i pro jednotlivce

Rozšířením nabídky nicméně výše uvedené platí skutečně u y pro pro rodiny – unanimous nyní mohou pořídit tarif with neomezeným dates for 799 Kč. In volume, but must be vlastnit tarif with pevným připojením, its prices start at CZK 399.

V součtu se so pro pro flat price for 1198 Kč, v této sumě je započítáno pevné and mobilní připojení. Vodafone nicméně avizoval, that nabídka je časově omezená, new tarif si jednotlivci budou moci pořídit pouze from 1. 11. to 31. 1. 2020.

Přehled nových tarifů nicméně nabídkou popsanou výše nekončí. Vodafone si totiž pro jednotlivce připravil also literally "neomezená data". U této nabídky tedy nebude omezena neither capital stahovaných dat, nor rychlost připojení.

Samostatná SIM with neomezenými dates and rychlostí herich stahování, with neomezeným voláním and SMS, 1000 minutes volání to zahraničí and s roamingem ve světě na týden zdarma však již vyjde at 1799 korun měsíčně. With a full internet connection, a SIM card for 1597 korun měsíčně.

New tarify Vodafonu pro jednotlivce

Photo: archív operátora

Tarify pro rodiny jsou výhodnější

As they are from the vodka patrné, the price is then stoule nejvýhodnější tarify pro rodiny. There is no need for budgets, neomezený tarif pořídit and monotlivci, nor se se museli domlouvat s někým dalším.

"Chtěli jsme v České republice rozhýbat trh are neomezenými dates, and this is se povedlo. As a prévní operátor jsme v červnu přišli se stálou nabídkou neomezených mobile data pro rhodium and purchase centers. I am glad that we are able to live, and we are self-employed and have our services. Nyní jsme vyšli vstříc zákazníkům, who came to neomezený tarif pro jednotlivce, and těm, who volali and after neomezené rychlosti připojení, "řekl Quique Vivas, vice president of Vodafznm Czech Republic pro

[ad_2]
Source link