Sunday , November 17 2019
Home / czechrepublic / Zvyšujete daně a nejste připraveni na krizi, cupoval Kalousek návrh rozpočtu

Zvyšujete daně a nejste připraveni na krizi, cupoval Kalousek návrh rozpočtuKalousek zkritizoval zvýšení spotřební drink for alcohol, proto se netýká krabicového vina, who are homeless who buy nejvíc, also no care for the protection of alcoholism, like ho hajila ministryna Schillerová. It was argued that the Minister of Health wanted to seize the background and vína a piva, but she refused, protégé it was a fault of the vine, neboť in the neighboring dad give me such an upland.

Odmítla i zrušit daň z nabytí nemovitosti, and this is from finančních důvodů: "It eats 13.5 billion. Podpořila jsem yen osvobození were in rodinných domech. "Obecně se proti takovému návrhu nepostavila, but it was necessary to do it near the reforms.

Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) na pondělní schůzi vlády

Photo: Petr Hloušek, Právo

Odmítla i výzvy ke zrušení zdanění technických rezerv pojišťoven, and když Kalousek řekl: "Za zhruba deset billion je to drahé trvalé poškození české ekonomiky and the poor to zahraniční majitele, to take care of them.

Schillerová naznačila that the background is a lobbování pojišťoven, přitom pojišťovny odvádějí on data for over one billion, banks for 16 billion: This is a nemají žádné jiné corporate company. "Ministryn postup shrnula:" Added to a příště tvořte rezervy podle evropské směrnice. "

Pojišťovny potřebují rezervy, řekl Kalousek

It is, however, that Kalousek as a welcome suggestion of evropské směrnice: "Všechny pojišťovny musejí mít nějakou minimální výši rezerv a ministryně říká – budete-li mít více, so do you want to go." Kalousek argued that they were nesouhlasila in připomínkovém řízení or Česká národní banka.

Kalousek, the proto, has said that he wants to save money and that he would defeat the sum of 40 billion. Platí zásada, that když jsou we příjmy vyšší, so se nemají zvyšovat výdaje, but snižovat step.

It was said that NKÚ varoval, that it would be possible to dispose of it for the first time in 2008. Nedokázal ale číci, kde ušetřit: „Je tam obovský róst mandatorních a kvterimjatori. A investice tvoří yen 2.5 percent. It is riskantní, that protects you nemusejí will be filled with kvůli tomu, that there are no more dangerous components.


Source link