Saturday , June 19 2021

Latvijas MMA cīkstonis Fleminas gūst uzvaru "Cage Warriors" cīņā – Citi sporta veidi – Apollo.lv – SportsLatvijas MMA cīkstonis trīs raundos ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu uzveica Lielbritānijas pārstāvi Džrodžu Hārdviku.

Fleminas izcīnīja 7. uzvaru 7 cīņās svara kategorijā līdz 77 kilograms, bet viņa pretinieks piedzīvoja pirmo zaudējumu 5 dueļos.

Latvijas cīkstonim šī bija pirmā no 5 cīņām, kas paredzētas jaunajā līgumā ar "Cage Warriors" organizāciju, kas tika parakstīts salīdzinoši nesen. Šīs 5 cīņas jāaizvada 18 mēnešu laikā.

"Cage Warriors" ir vadošā MMA organizācija Eiropā, kas ir bāzēta Īrijā un Apvienotajā Karalistē. Šai organizācijai ir cieša sadarbība ar UFC ("Ultimate Fighting Championship"), kas savā paspārnē pulcē labākos pasules MMA cīkstoņus.

"Cage Warriors" organizācijā savu karjeru reiz sāka tādas MMA zvaigznes kā Konors Makgregors, Maikls Bispings un Dens Hārdijs.

Fleminas nesen intervijā "Apollo" atzina: "UFC nav mans galvenais mērķis. Mūsdienās ir daudz labu MMA organizāciju, bet, pavisam godīgi, ticu, ka līgums ar" Cage Warriors "ir liels solis pretim UFC. Ldzi man tur, note ! "


Source link