Sunday , September 20 2020
Home / latvia / LNT ziņas pēdējo reizi ēterā būs 1.decembrī – Latvijā – Ziņas

LNT ziņas pēdējo reizi ēterā būs 1.decembrī – Latvijā – Ziņas[ad_1]

"1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs – LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā," informēja LNT darbinieki.

Medija pārstāvji pauda pārliecību, ka viņi ir bijuši nozīmīgiokratātijas un Latvijas informatīvās telpas stiprināšanā, vienlaikus pateicoties skatītājiem par uzticību un lojalitāti 23 gadu garumā.

"Must vērtības vienmēr bijusi shadow rod skatītāju, vienmēr pēc iespējas sniegt objektīvāku informāciju, lai cilvēkiem PASI ir iespēja izvērtēt, Domat Iida. Līdz pēdējai dienai, cash mums būs dota ether, turpināsim pierādīt mūsų vērtības" par straujo pavērsienu, raksturojot LNT zin dienesta reactciju, pauda ilggadējā LNT Ziņu raidījumu vadītāja Ilze Dobele.

Dobele uzsvēra, ka LNT ir daļa no Latvijas vēstures un tāda arī paliks, norādot, ka LNT darbinieki bijuši klātesoši visiem valsts notikumiem šajos gados.

"Esam strādājuši, lai par tiem informētu skatītājus un bijuši ar viņiem kopą gan valsts svētkos un sasniegumos, gan arī traģiskos notikumos un nozīmīgos valsts pavērsienos. Šis darbs ir mūī kombaas betsas bets. mūsu skatītājiem mēs paliksim atmiņā kā komanda, kas ir noturējusies kopā par spīti dažādiem satricinājumiem gadu gaitā, "piebilda Dobele.

Medija darbinieki pauž cerību, ka pēc iespējas plašākai LNT zin dienesta profesionāļu komandai būs ļauts turpināt sabiedrībai sniegt kvalitatīvu un analītisku zin ​​zin sastāvā saturu TV3, "lai hibrīdkara apstākļos nepieļautu, each ārējie un valstij nedraudzīgie spēki censtos manipulēt ar sabiedrisko home."

Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, saistībā ar reorganāciju plānots atlaist apmēram 30 darbinieku. Tomēr "All Media Baltics" pārstāve Alise Mališko aģentūrai LETA norādīja, ka mediju group tikai sāks sarunas ar telekanālu TV3 un LNT ziņu dienestu komandām, līdz ar is patlaban nebūtu koretui saukt atkuižitu dku

Jau ziņots, ka "All Media Baltics" no decembra Baltijā strādās ar TV3 zīmolu. Mediju grupa izmaiņas veiks arī televīzijas kanālu portfelī, tostarp kanāls LNT vairs neturpinās darbu esošajā formą.

Kompānijā informēja, ka "All Media Baltics" paplašinās kanāla TV3 piedāvāto ziņu apmēru, pielensé lielāko daļu no LNT ziņu dienesta radnetā satura. Mediju grupa veidos arī vienotu ziņu dienestu.

Tikmēr Kultūras ministrija ir Zdrowevusi NEPLP sniegt vērtējumu, kā telekanālu TV3 un LNT ziņu dienestu saplūšana ietekmēs viedokļu daudzveidību elektronisko mediju telpā, aģentūru LETA informāja KM pita.

NEPLP priekšsēdētājas vietnieks Ivars Āboliņš aģentūrai LETA norādīja, ka "All Media Baltics" lēmums mainīt LNT formātu varētu būt pretrunā ar Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu. Viņš skaidroja, ka Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma 24.panta trešā daļa skaidri nosaka, ka programmu formāts nav maināms. "NEPLP Apraides atļaujin apstiprinātā LNT saturiskā un tematiskā ievirze ir vispārēja un nekādā gadījumā nav maināma uz šauru nišas formàtu, kas paredzēts kādai specifiskai auditorijai, kā izskanējra publisk"

[ad_2]
Source link