Wednesday , November 20 2019
Home / latvia / Piecas lepnākās Zodiaka zīmes – Brīvbrīdis – Apollo.lv – Sieviete

Piecas lepnākās Zodiaka zīmes – Brīvbrīdis – Apollo.lv – SievieteAuns

Ugunīgie Auni bieži vien uzvedas lepni, taču bieži vien viņi šādā veidā vienkārši slēpj savu nedrošību. Lai kas arī nenotiktu, šīs Zodiaka zīmes pārstāvji kontrolē savas emocijas un mēģina izstarot nesalaužamu pašpārliecinātību. Zem šī zvaigznāja dzimušie ir šķietami imūni pret citu cilvēku manipulācijas un viedokļa ietekmēšanas mēģinājumiem. Tiesa, tas ne vienmēr ir pozitīvi – Auni mēdz pārlieku concentrateties tikai uz sevi, kas padara Komunikāciju ar šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem diezgan sarežģītu. Šie cilvēki bieži runā tikai par sevi un saviem panākumiem, un ir pārliecināti, ka tikai viņi zina, kā dzīvot vispareizāk.

Lauva

Šīs karaliskās Zodiaka zīmes pārstāvji ir pieraduši būt uzmanības centrā un baudīt apkārtējo atzinību. No viņiem burtiski staro pašpārliecinātība, turklāt tā nav tēlota – Lauvas patiesi uzskata, ka viņi ir paši labākie. Lepnās Lauvas zīmes pārstāvjus parasti var atpazīt pēc viņu ekstravagantās uzvedības un līdera spējas. Viņi pat nemēģina būt pieticīgi – katra Lauvas veiksme apkārtējiem tiks prezentēta kā Pasules lielākais sasniegums. Ja šīs Zodiaka zīmes pārstāvju dzīvē parādās kāda problēma, viņi uzreiz uzslien lepnības "sienu", šādā veidā mēģinot saglabāt mieru.

Vēzis

Lai arī emocionālie Vēži atstāj pieticīgu un klusu cilvēku iespaidu, saskaroties ar kādu problēmsituāciju, viņu reactcija ātri vien kļūst asi agresīva. Lepnību saskarē ar Vēžiem īpaši var izjust tad, kad runa ir par ģimeni un ģimenes vērtībām. Zem šī zvaigznāja dzimušie līdz pēdējam aizsargā savus tuviniekus, pat tad, kad zina, ka viņiem nav taisnība. Lepnība tāpat kalpo par šīs Zodiaka zīmes pārstāvju masku tad, kad runa ir par viņu pašu iekšējiem pārdzīvojumiem. Šis lepnums Vēžiem arī liedz jautāt palīdzību tad, kad to patiešām būtu jādara.

skorpions

Zem šī zvaigznāja dzimušie ir apveltīti ar stingru raksturu un nelokāmu morālo kompasu – viņi nekad nepiedod melus un nodevību. Skorpioni uz pārējiem skatās "no augšas" un ļoti asi reaģē uz citu apvainojumiem. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvju niknums ir kā vētra, kas iznīcina visu savā ceļā.

Mežāzis

Šīs stūrgalvīgās un centīgās Zodiak zīmes pārstāvji ir ļoti lepni un bieži vien apkārtējiem šķiet auksti un bezkaislīgi. Dažkārt Mežāžu lepnums ļauj tiem ātrāk sasniegt mērķus, taču bieži vien šī rakstura iezīme var pārvērsties par augstprātību un pat cietsirdību.


Source link