Sunday , September 27 2020
Home / latvia / Tallinā plānots būvēt otru "Hilton" viesnīcu

Tallinā plānots būvēt otru "Hilton" viesnīcu[ad_1]

Foto Reuters / Scanpix / LETA

Tallinā tiks būvēta jau otrā "Hilton" viesnīca.

Starptautiskā viesnīcu ķēde "Hilton" parakstījusi sadarbības līgumu par trīs zvaigžņu viesnīcas "Hampton by Hilton" atvēršanu Tallinā ēkā, kas tiks uzūvēta bijušā management "Eha" un paširkas j operators operators

Tā būs pirmā “Hampton by Hilton” viesnīca Baltijas valstīs.

Pašlaik Tallinā ir viena "Hilton" viesnīca – 2016.gada jūnijā atklātā "Hilton Tallinn Park Hotel".

"Apex Alliance Hotel Management" pašlaik pārvalda sešas "Hilton" un "Marriott" zīmolu viesnīcas Latvijā, Lietuvā un Rumānijā. Kompānijas mērķis ir kļūt par lielāko un visbiežāk ieteikto viesnīcu operator Centrālajā un Austrumeiropā. Pašlaik kompānija ir parakstījusi 15 sadarbības līgumus par deviņu jaunu viesnīcu atklāšanu tuvākajā laikā.

Patlaban padomju laika kinoteātra telpās izvietots iepirkšanās centrs "Eha Center", kurā atrodas pārtikas veikals, pharmieka un alkohola veikals. Mazumtirdzniecības komplekss pieder Mindauga Bagdonaviča holding company "GVP Invest". Bagdonavičs ir "Maxima" īpašnieces "Vilniaus prekyba" mazākuma akcionārs un bijušais "Maxima grupe" vadītājs. Kā attīstītājs “GVP Invest Estonia” Uzūūvēs sešu stāvu viesnīcu.

"Apex Alliance Hotel Management" attīstības direktore Brigita Aleksandravičūte sacīja, ka "dažādi rādītāji liecina par pozitīvām izaugsmes tendencēm Igaunijas viesnīcu tirgū, kas ir pat augstākas nekā Rīgā vai Vi.

Lēmums par viesnīcas būvniecību esot pieņemts pēc Tallinas viesnīcu tirgus un konkrētās atrašanās vietas analīzes, kurā secināts, ka Igaunijas galvaspilsētā trūkst starptautiska zīmola trīs zvaigcuņu.

Saistītie raksti

Ēkas skices izstrādājis arhitekts Teniss Tarbe. Tallinas pašvaldība pašlaik gatavo project nosacījumus viesnīcai.

Pagājušā gada beigās Tallinas pašvaldība noraidīja “GVP Invest Estonia” and the kiln design project, astoņu stāvu viesnīcai, uzsverot, ka tā ir pārāk liela konkrētās vietas satiksmes noslodzeiš piekļuves mar.

LA.lv

NOT ad-places-scripts.desktop-pasaule-raksts2

[ad_2]
Source link