Saturday , March 28 2020
Home / lithuania / Dainius Šalenga laikinai perima "CBet" vairą / Naujienos

Dainius Šalenga laikinai perima "CBet" vairą / Naujienos
Nuotr .: BNS

Nuotr. BNS

Nuo šio Sezono trainer levels. Buvęs krepšininkas artėjančią savaita darbuosis šiose pareigose, kurias laikinai perima iš Manto Šerniaus.

Prienų CBet / Tvarkaraštis

Pastarasis pirmadienį kartu Lietuvos moterų rinktine pradėjo pasirengimą pirmajam 2021 m. Europos čempionato atrankos langui, per kurį bus sužaistos dvejos rungtynės: lapkričio 14-ąią Kėdainiuose su Albanija ir lapki

Šalenga iš vyr. autobusio kėdės Prienų klubui vadovaus KMT antrojo stadiono susitikime su "Šiauliais" ir LKL mače su Vilniaus "Rytu".

"Jam yra patikėta visa atsakomybė ir laisvė, žinant mūsų taisykles tiek gynybos, tiek puolime taisykles, laikytis tuose rėmuose ir vesti komandą į pergales", – situaciji komentavo Šernius.

Lapkričio langas – pirmasis iš trijų, per kurį rinktinės sieks vietos moterų Senojo žemyno pirmenybėse. Kitas vyks tik po metų, 2020 m. Lapkritį.

Lietuva praleido paskutiniuosius du Europos čempionatus, kai neįveikė kvawodacinio barjero. 2015 m. Senojo žemyno turnyre žaidusios lietuvės finišavo aštuntoje vietoje.

Jeigu mūsiškėms nepavyktų prasibrauti trečią kartą paeiliui, Šernius tokiu atveju keltų savo ateities klausimą moterų rinktinėje.

"Manau, viskas priklausys nuo rezultų, – sakė Šernius. – Jeigu žengsime į Europos moterų čempionatem, tikrai padėsiu, kiek galėsiu. Jeigu nepavyktų, reiktų sėstis su LKF ir aptarti mano kandidatūrą. "


Source link