Tuesday , November 12 2019
Home / lithuania / "IPhone 11" jau Lietuvoje: flagmanus išpakavo D. Montvydas ir K. Meschino

"IPhone 11" jau Lietuvoje: flagmanus išpakavo D. Montvydas ir K. MeschinoVidurnaktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvoje prasidėjo oficiali prekyba naujaisiais "iPhone 11". Pirmieji "Apple" flagmanus, kartu su atlikėju Donatas Montvydas ir socialinių tinklų žvaigžde Karolina Meschino, įsigyti galėjo "iDeal" ir "TopoCentro" lankytojai.

"Šianakt čia susirinkę gerbėjai, o taip pat ir išankstinių užsakymų gausa, rodo, kad susidomėjimas" Apple "įrenginiais kasmet auga. Mūsų išankstinių užsakymų statistika rodo, kad pirkėjai dažniau rinkosi "iPhone 11 Pro" modelius, o spalva favoritė – naujoji vidurnakčio žalia ", – sakė Mantas Majauskas," iDeal "mažmeninės prekybos vadovas.

Organizatorių nuotr.

Anot atstovo, ryški ir dar viena tendencija – vis daugiau vartotojų renkasi didesnės talpos telefonus. Išankstinių užsakymų duomenimis, dažniausiai pirkėjai rinkosi 256 GB talpos atmintina turinčius flagmanus.

Muzikanto D. Montvydo pasirinkimas taip pat atitiko bendras tendencijas – jis išsirinko sidabrinės spalvos "iPhone 11 Pro Max" flagman su su 512 GB atmintine.

"Pasirinkau sidabrinį išmanųjį, nes spalva – stiliaus dalis. Ankstesnis mano "iPhone" buvo juodas ir, galima, sakyti, man tai šiek tiek pabodo. Iš tiesų man svarbiausios ne spalvos, o tai, angle galėsiu nuveikti su phone: nuo fotografavimo iki video kūrimo galimybių. Manau, nuo šiol mano istorijos socialiniuose tinkluose turės papildomo šarmo ", – sakė D. Montvydas.

Organizatorių nuotr.

Dainininkui galimybė anksčiau už kitus išpakuoti naujosios serijos flagman tenka jau ne pirmy kart. Jis ir pats daug metų naudojasi "Apple" kuriamais įrenginiais.

"Esu užkietėjęs šios kompanijos įrenginių naudotojas. Renkuosi ne tik gamintojo telefonus, bet ir nešiojamąjį, o muzikos kūrimui – stacionarų, kompiuterį. Iki pilnos komplektacijos tetrūksta "Apple" laikrodžių visai šeimai ", – juokavo muzikos kūrėjas ir pridūrė, kad išmanūs laikrodžiai jau yra šeimos ateities pirkinių sąraše.

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino taip pat pasirinko didžiausią išmanųjį – vidurnakčio žalios spalvos "iPhone 11 Pro Max".

"Mano telefonas yra pagrindinis mano darbo įrankis. Jis man atstoja ir kompiuterį, ir planšeta – viską sugebu susitvarkyti naudodama by telephone. Todėl naujejį "iPhone" rinkausi su didžiausia atmintimi, kad viskas tilptų. ", – sakė K. Meschino.

Žinoma mergina pridūrė, kad labiausiai her intriguoja naujos išmaniojo kameros galimybės.

Organizatorių nuotr.

"IPhone11": svarbiausios naujienos

Visi rugsėjo 10th ji Californian pristatyti "iPhone 11" serijos flagmanai buvo papildyti ypač pažangiu "Apple A13 Bionic" processor. Dėl jo šie išmanieji pasižymi itin greitu veikimu, spartesniu vaizdų apdorojimu ir ryškesne graphics, todėl juose galima žaisti didelės raiškos kompiuterinius žaidimus ar žiūrėti filmus. Šis procesorius užtikrina ir žymiai ilgesnį išmaniųjų baterijos veikimą.

Vis tik, daugiausiai dėmesio sulaukė kamerų atnaujinimai. "IPhone 11" teleose be pagrindinio atsirado ir itin plataus matymo kampo objektyvas. Vartotojai galės išmėginti ir atnaujintas portreto, studijos, naktinės fotografavimo funkcijas. Be to, įrenginys galės filmoti ne tik 4K raiška, bet ir "Slow motion" (liet. sulėtintai) regime.

Tuo tarpu abiejuose „Pro“ modeliuose buvo iegdiegtos net 3 kameros. Pagrindinį objektyvą papildė itin plataus matymo kampo bei nuotraukų kokybės nesugadinantis teleobjektyvas. Pastarais gali priartinti vaizdzie net 2 kartus, about atitolinti – 0.5 karto.

Visų flagmanų ekranai buvo papildyti šiek tiek platesne, "Face ID" technology tobulinančia išpjova ekrano viršuje. Tačiau yra ir skirtumų – "iPhone 11" gavo 6.1 colio įstrižainės "Liquid Retina HD" screen, with flagmanų duetas "Pro" – "Super Retina XDR" screen. Mažesniojo "iPhone 11 Pro" modelio screeno įstrižainė network 5.8 colio, "iPhone 11 Pro Max" išmaniojo – net 6.5 colio.

Skiriasi ir "iPhone 11" bei "iPhone 11 Pro" model burned the range. IPhonesigyjantys "iPhone 11" gali rinktis net iš 6 body of spalvų: juodos, baltos, žalios, purpurinės, geltonos ir specialaus RED leidimo raudonos spalvos. Tuo tarpu, "iPhone 11 Pro" and "iPhone 11 Pro Max" models and yra 4 spalvų: sidabrinės, auksinės, žalios ir pilkos.


Source link