Tuesday , April 7 2020
Home / lithuania / Įspūdingai fotografuojantis "Xiaomi Mi Note 10" ir "Mi CC9 Pro" naudos "Visionox" screenus

Įspūdingai fotografuojantis "Xiaomi Mi Note 10" ir "Mi CC9 Pro" naudos "Visionox" screenusKinijoje veikiantis ekranų gamintojas "Visionox" dar liepos mėnesį paskelbė, jog pagrindinis kompanijos dėmesys nuo šiol bus sutelktas į OLED ekranų gamyba išmaniesiems telefonams ir laikrodžiams. Kiek vėliau pasirodė informacija, jog "Mi Mix Alpha" naudojamas lenktas ekranas buvo pagamintas būtent "Visionox". Na, o dabar pranešama, jog "Xiaomi Mi CC9 Pro", Europoje žinomas kaip "Mi Note 10", taip pat naudos šio gamintojo ekranus.

"Xiaomi" išmaniųjų telefonų departmentamento screensų skyriaus generalinis vadovas Liu Anzhen patvirtino, according to information. "Xiaomi Mi Note 10" naudos screen, kuris lenktas iš abiejų pusių. L. Anzhen'as džiaugėsi sėkmingu bendradarbiavimu curiant screen ir tikėjosi, jog jis tisis curiant screen "Mi" serijos telefoni su su lankstomu screen. "Visionox" siekia įsitvirtinti OLED ekranų gamyboje ir bendradarbiauti su kitais stambiais gamintojais, tokiais kaip "Huawei" ir kiti.

"Xiaomi Mi Note 10" telephone bus naudojamas 6.47 colių ųstrižainės screensas su pastebimu "tastru" gavo Full HD + (2340 × 1080 taškų) skiriamąja gebę, 400 000: 1 contrasto sanitary, 600 nitų ryškumą ir DCI-P3 spalvų aprėptį. Naujiena bus bene galingiausias pasiūlymas savo kainų segmente, nes naudoja žaidimų with the "Snapdragon 730G" platform su 6 GB operatyviosios (RAM) atminties bei 128 GB vidinės ..

Matyt, kompanija nusprendė, kad 64 megapikselių modulis jau praeitis about 48 MP jutiklis yra visiškai archajiškas. Todėl kinai įdiegė pagrindinį jutiklį su absurdiškai didele 108 megapikselių skiriamąja geba. 20 megapixel modulis ("Samsung S5K2L7", plačiakampis, fiksavimo kampas 117 laipsnių, f / 2.2) yra atsakingas už ypač platų fotografavimo kampą, o makro režimas patikėtas 2 MP pagalbininkui. Visus šiuos dalykus papildo 5 MP teleobjektyvas ir 12 megapikselių portreto. Camera tai pat gali pasigirti PDAF, 10x hibridiniu ir 50x skaitmeniniu priartinimu bei keturiomis LED blykstėmis.

Dabar šį išmanųjį by phone su nuolaidos code GBMINOTE10 galite įsigyti vos už 456.10 euros. Tai yra beveik 100 eurų pigiau nei oficiali gamintojo praktuojama pardavimo kaina. Tiesa, į šią kainą įskaičiuotas ir EU Priority Line siuntimas, kuris garantuoja, kad Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.


Source link