Friday , February 28 2020
Home / lithuania / Kadaise "Golf" išgelbėjo "Volkswagen". Dabar VW nori išgelbėti "Golf"

Kadaise "Golf" išgelbėjo "Volkswagen". Dabar VW nori išgelbėti "Golf"Iki šios dienos "Golf" yra parduota daugiau kaip 35 milijonai vienetų. Tačiau per 45 metus – nuo tada, kai į gatves išriedėjo pirmasis "golfukas" – "Volkswagen" situacija pasikeitė, ypač pastaruoju metu.

Dyzelino krizė, kilusi prieš ketverius metus, kompanijai kainavo mažiausiai 30 millijardų eurų. Tai privertė "VW" radikaliai pergalvoti savo strategy ir pasiūlymų portfel net: netikėtai sau pačiai kompanija metėsi į electromobilius, neatsisakydama ir tokių tradicinių modelų kaip "Passat", "Jetta" ir "Golf". Nepasotinamas visureigių alkis numušė "Golf", kaip neginčijamo pardavimų karaliaus, status: praėjusiais metais praktiškasis "Tiguan" krosoveris with a card and a "golfuko" perėmė "Volkswagen" best seller.

"Golf" tebėra vienas svarbiausių "VW" gaminių, jo simbolinė vertė tebėra aukšta, tačiau jis nebeturi kritinės reikšmės, kokią turėjo praeityje ", – pažymi" Bankhaus Metzler "analitikas Juergenas Pieperis. Šiais laikais "Golf" geriausiu atveju sudaro 6-8% viso grupės pelno, palyginus su mažiausiai 20% prieš du dešimtmečius, svarsto Frankfurte įsikūręs J. Pieperis.

Nepaisant šių iššūkių, "VW" vis dar tiki šviesia "golfuko", jau pasiekusio aštuntąwaj iteraciwaj, ateitimi. Spalio 24 d. Vakare "VW" pristatė naujausią versia, žadėdamas automobilį, kuris bus "labiau skaitmeninis ir susietas nei kada nors anksčiau". Pardavimai prasideda gruodį; auto gamyba "VW" patikėjo didžiulei gamyklai, esančiai netoli kompanijos būstinės Volfsburge, šitaip pabrėždama, kad "Golf" išlieka pagrindiniu jos portfelio pasiūlymu. Norint, kad Monaco dydžio gamykla sklandžiai dirbtų, reikės nemenkos sėkmės.


"Golf 8" pristatymas

"Golf 8" pristatymas

Konkurencija

Vidinė praktcija kyla ne tik iš visureigių pusės. After the "VW" game of the Cvikau town, we have to use the triangular valandio kelio nuo Volfsburgo, pradės kepti visiškai elektrinį hečbeką "ID.3", kuris pagal dydį ir kainą yra panašioje categoriesijoje kaip "Golf".

"VW" atstovai tvirtina, kad "ID.3" pritrauks jaunesna, labiau technique besidominčią clientūrą nei "Golf" pirkėjai.

Vis dėlto "ID.3" pasirodymas gali sumažinti naujojo "Golf", kuris yra hibridinis, tačiau daugiausia paremtas tradiciniu vidaus degimo varikliu, patrauclumą.

"Golf" atspindi dilemą, su kuria susiduria ir platesnė automobilių pramonė: kaip nutiesti kelią į elektrina ateitį, kartu nenurašant vidaus degimo variklių, kurie ir atneša pagrindines įplaukas. "Volkswagen" atveju kalbame apie 50 milijardų dolerių, investuojamų į tai, kad per artimiausius metus grupėje būtų sukurta bent 70 electromobiles: iki šiol agresyviausias ir brangiausiai kainuojantis tokio pobūdžio užmojis.

Naujasis "golfukas" salonuose pasirodys tuo metu, kai pasulinė naujų automobilių paklausa mažėja. "JPMorgan" ścieličiavimai prognozuoja, kad pasulinė transporto priemonių gamyba 2020 m. Nukris maždaug 2%, atsižvelgiant į nuolatinį netikrumą dėl "Brexito", prekybos svyravimus ir geopolitina įtampą.


Kadaise "Golf" išgelbėjo "Volkswagen". Dabar VW nori išgelbėti "Golf"

© Bloomberg

Mažiau variantų

Tam, kad "golfukas" after beveik pusės šimtmečio gamybos išliktų šviežias, "VW" modernizavo automobilį, pasitelkęs technines gudrybes. Didesni jutikliniai ekranai, sudėtingesnis vairavimo asistavimas. Ambientinis interjero apšvietimas, debates laikoma personalizuota informacijos ir pramogų sistema.

"Golf 8" yra kur kas sudėtingesnis nei jo pirmtakas, – pažymi "VW" gamybos vadovas Andreasas Tostmannas. – Nepaisant to, vidutinį gamybos in layman sutrumpinome maždaug valanda. "

"VW" sumažino "Golf" kaštus (anksčiau automobilis galėjo pasigirti inžinerijos pertekliumi), atsisakydama sunkiau parduodamų variantų ir pakartotinai panaudodama 80% dabartinės versijos surinkimo įrankių. Praėjo tos dienos, kai pirkėjai galėjo pasirinkti iš kelių tuzinų vairo ar apmušalų dizainų, žadėjusių aukšta personalizavimo lygį, tačiau didinusių gamybos išlaidas.

"Niekada to nelaikėme pagrindine" Volkswagen "grupės pelno varomąja jėga, atsižvelgiant į gamybos sudėtingumą ir išsemiama variantų lini spectra, – the" Bloomberg Intelligence "theoryikas Michaelas Deanas. – Naujojo "Golf" uždarbio potencialas išaugo, tačiau jo svarba mažina perėjimas prie visureigių, pirmieji "ID.3" bei kitų elektrinių transporto priemonių pristatymai. "


Source link