Sunday , November 17 2019
Home / lithuania / NBA ir JAV spaudą į šuns dienas išdėjęs Jokičius: "Jaučiuosi lyg cirko gyvūnas" / Naujienos

NBA ir JAV spaudą į šuns dienas išdėjęs Jokičius: "Jaučiuosi lyg cirko gyvūnas" / Naujienos
Nuotr .: USA Today Sports – Scanpix

Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Nikola Jokičius šiuo metu yra viena didžiausių Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždžių, tačiau tai nereiškia, jog jam lygos bei JAV kultūra yra prie širdies.

"JAV viskas yra taip, yogi NBA commando leidžia žaidėjams tapti geriausiais, kokie jie tik gali būti. Priežiūra, treniruotės, medicinos personalai yra aukščiausio lygio. Jie suteikia visas galimybes, bet tuo pačiu atima šansus juos apkaltinti, jeigu krepšininkui nepavyksta ", – teigė serbas.

"Per trejus ar ketverius metus" Nuggets "klube pabuvojo apie 20-30 žaidėjų. Tai šiek tiek neramina, bet nauji talentai ir krepšininkai vis ateina. Tai didelis šou, kuris nuolatos tysiasi ir, jeigu patiri trauma, tuomet žaidėjai tampa tik viena dalimi šio viso cirko ", – pasisakė Jokičius.

Pats Jokičius save palygino su cirko gyvūnu bei neslėpė, jog nėra didelis žiniasklaidos gerbėjas.

"Kad ir kur eitume, žmonės nuolat prašo nuotraukų. Esame lyg gyvūnai cirke. Man tai yra juokinga, nes kai tampi šiek tiek geresniu žaidėju, tuomet prarandamas realybės jausmas. Mes esame tik krepšininkai žaidžiantys krepšinį ", – sakė" Nuggets "žvaigždė.

Kalbėdamas apie medijos įtaką, Jokičius užsiminė ir apie tokias sporto žvaigždes kaip LeBroną Jamesa, Michaela Jordana and tennis player Novaka Djokovičių.

"Kalbant atvirai, nesu didelis žiniasklaidos gerbėjas ir manau, kad ji kenkia sportui. Vis dėlto, būtent dėl ​​medijos esame žinomi ir dėl to turime šiokios tokios įtakos. Drįsčiau pasakyti, jog mes, kaip sportininkai, turime didesnej įtaką nei kur kas pasuliui svarbesni žmonės “, – baigė Jokičius.


Source link