Tuesday , October 15 2019
Home / lithuania / "Porsche" paviešino vaizdo įrašą, kaip gaminamas "Taycan": I want to miss the electromagnetic version

"Porsche" paviešino vaizdo įrašą, kaip gaminamas "Taycan": I want to miss the electromagnetic versionRugsėjo pradžioje "Porsche" kompanija Štutgarte, Cufenhauzeno pramoniniame rajone, atidarė pirmajam electromobiliui "Taycan" skirtą gamybos a line.

"Porsche Taycan" electromobilis kompanijai yra labai svarbus. Tai yra didžiausias kiekis pinigų, kuriuos Vokietijos automobilių gamintojas yra kada nors investavęs į vienos transporto priemonės program, ir panašu, kad jie labai didžiuojasi savo pasiekimu.

"Porsche" iki 2022 m yra numačiusi į electromobilių tyrimus ir gamyba investuoti daugiau nei 6 mlrd. eurų. Vien investicijos ująujeje gamybos on the Cufenhauzene sudaro daugiau nei 700 million line. eurų, o įskaičiuojant kėbulų gamyklą, kurioje curia ir kiti "Porsche" modeliai, daugiau nei 1 mlrd.

"Porsche" kompanija paviešino neapdorotą ir specialiai nepagražintą vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip naujoje gamykloje žingsnis after žingsnio gaminami "Porsche Taycan" electromobility.

"Porsche" pabrėžia, jog gamykloje "kiekvienas gamybos žingsnis yra optimizuotas tam, kad būtų galima" Taycan "gaminti Efektviai ir preciziškai tiksliai – pasiekiamas aukščiausias meistriškumo lygis, įgimta"

Vaizdo įrašas išties labai įdomus, įskaitant tokius momentus, kaip jėgos pavaros ir transporto priemonės kėbulo sujungimas.

"Porsche" taip pat paskelbė, kad šioje gamykloje dar papildomai priims 500 darbuotojų ir iš viso dabar prie "Taycan" electromobilio gamybos darbuosis 2000 specialist.

Iš pradžių "Porsche" planavo per metus pagaminti 20,000 vienetų "Porsche Taycan" electromobilių, o tai yra visai nemažas kiekis, turint omenyje tai, kad "Porsche" gamina išskirtinai aukštos klasės automobilius.

Dabar automobilių gamintojas teigia, kad padidins "Porsche Taycan" gamybos apimtis, kadangi mato išaugusį pirkėjų susidomėjimą bei elektromobilio paklausą.

"Porsche Taycan" susilaukė didelio susidomėjimo, nors daugelis jo kainą ir laiko aukšta. "Taycan Turbo" requests 150,000 JAV dolerių, for "Taycan Turbo S" versija – 185,000 dolerių.

Nepaisant to, daug žmonių pateikė elektromobilių rezervacijas anksčiau nei "Porsche" patvirtino kainas. Taip pat gamintojas teigia, kad pigesnės „Taycan“ versijos turėtų pasirodyti kitais metais.

VIDEO: How the Taycan is Made (raw footage)
Source link