Sunday , September 27 2020
Home / lithuania / "Samsung" jau išleido atnaujinimą, kuris išspręs pirštų antspaudų jutiklio problemas

"Samsung" jau išleido atnaujinimą, kuris išspręs pirštų antspaudų jutiklio problemas[ad_1]

Prairie savaita after visa pasulį pasklido naujiena apie "Samsung Galaxy S10" pirštų antspaudų jutiklio problemą, kuri leisdavo bet kam attractinti šį išmanųjį by phone. Plačiai nuskambėjus šiai problemai, reaguoti buvo priverstas ir pats gamintojas. Pietų Korėjos kompanijos atstovai išplatino pranešimą bei pažadėjo išleisti atnaujinimą, kuris išspręstų šią problemą.

"Samsung" jau išleido atnaujinimą, kuris išspręs pirštų antspaudų jutiklio problemas

Dabar jau pranešama, jog atnaujinimas yra paruoštas ir jis jau atkeliavo Galaxy "Galaxy S10" ir "Galaxy Note 10" išmaniuosius telefonus, courier yra parduoti Pietų Korėjoje, o netrukus šį atnaujinimą gaus ir kituoseana regionose esantys region.

Primename, jog ši problema buvo pastebėta Jungtinėje Karalystėje. "Samsung Galaxy S10" pranešė, jog jos vyras galėjo attractinti išmanųjį by phone su savo pirštu, nors jis nebuvo registruotas telefone. Paaiškėjo, jog šį saugumo patikrinimą pažeidė pigus apsauginis stikliukas, kuris buvo pirktas "eBay" platformoje. "Samsung" į šią situacije sureagavo labai greitai ir perspėjo būti atsargiems.

Praėjusį penktadienį kompanijos atstovai išplatino pranešimą bei recommendavo visiems "Galaxy Note 10", "Galaxy Note 10+", "Galaxy S10", "Galaxy S10 +" ir "Galaxy S10 5G" naudotojams ištrinti visus anksčiau nustatytus pirate u . "Samsung" atstovai taip pat recommendavo nenaudoti jokių ekrano apsauginių plėvelių, kol nebus atnaujinta programinė įranga.

[ad_2]
Source link