Thursday , November 14 2019
Home / lithuania / Skirstosi populiarus duetas 'Lilas ir Innomine': paskelbė apie paskutinį album

Skirstosi populiarus duetas 'Lilas ir Innomine': paskelbė apie paskutinį albumViena populiariausių Lietuvos hiphopo grupių "Lilas ir Innomine" sekmadienio vakarą gerbėjams paskelbė liūdną žinią.

Ne vieną pasirodymą didžiausiose šalies arenose ir festivaliuose surengęs, muzikos apdovanojimų full reperio Konstantino Kiverio-Lilo ir prodiuserio Rolando Venckio-Innomine duetas socialiniuose tinkluose pranešė, jog apsisprendė skirstyt.

"Metas mums pasikalbėti.

Praėjus geram pusmečiui after the album "Leisk man šlykštėtis" išleidimo, atvėsus pristatymo turo emocijoms, o nuovargiui bei susireikšminimui stabilizavusis iki pakenčiamo lygio, paskambinau Roliui (Innomine). Tai buvo mūsų 4-tas albumas, nelabai aišku kelintas turas, na ir šiaip visko jau matyta daug ir iš įvairių pusių. Taigi, paskambinau ir pasiteiravau angle jis galvoja, jeigu ties čia ir gana?

Pokalbių būta daug, įvairiom aplinkybėm, įvairaus girtumo ir atvirumo. Nuotaikos vyravo gan slogios. Lyg ir is noro nebe tiek, lyg ir is džiugesio nebe tokyo, lyg ir is viską ir išvažiuot velniop. Kažkas akivaizdžiai viduje sugedo.

Nusprendėm, kad penktas albumas mums bus paskutinis. Rašėm, kūrybine prasme leidom sau daug, tiesiog linksminomės. Tokyo lengvo ir malonaus santykio su muzika senokai nejutom, buvo "ach *** ena".

Šiandien mes pabaigėm šį album. Dainos parašytos, įrašai baigti, liko kelios savaitės techninių niuansų ir albumas "Viskas" nuguls lentynose. Kartu su juo paskelbsim ir kelias paskutines concertų datas.

Ties čia ir viskas “, – internete paskelbė grupė.

K. Kiveris-Lilas portali LRT.lt sakė, kad daugiau komentarų dueto išsiskirstymo tema kol kas nebus.

Prieš dešimtmetį į duo susibūra hit "Karina", "Tu privalai skambėt" ir daugybės kitų populiarių kūrinių autoriai šiuo metu baigia ruošti on the album, kuris bus išleistas iki šių metų pabaigos. Tai bus penktasis ir paskutinis "Lilo ir Innomine" albumas.

Prieš porą dienų internete duetas patalpino nuotrauką, kurioje matyti, kad kūrinį studijoje kartu su jais įrašė ir kitos Lietuvos hiphopo žvaigždės – the group "G & G Sindikatas".

Taip pat skaitykite


Source link