Wednesday , November 20 2019
Home / lithuania / Solidų jubiliejų švenčiantis Simonas Donskovas: visas didybės manijas lengvai prasirgau

Solidų jubiliejų švenčiantis Simonas Donskovas: visas didybės manijas lengvai prasirgauTokį privalu žymėti iškilmingai, juolab, kad septyniasdešimt S. Donskovo metų išties to verti. Atominis Simonas lapkritį rengia specialų jubiliejinį šou septyniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alykuje ir, žinoma, gimtojoje ir mylimojoje Klaipėdoje.

Kaip rašoma organizatorių pranešime spaudai, iškilminguose jubiliejiniuose Koncertuose skambės visų laikų S. Donskovo geriausios dainos, papuoštos profesionalių šokėjų grupės program, Renginio konferansjė – Juozas Zavaliauskas.

S. Donskovas juokiasi, kad talent dainuoti gavo tiesiai iš Dievo. "Tėtis gaudė vagis, mama buvo felčerė. Visoj giminėj – nė vieno muzikanto, o aš – ansamblyje nuo pirmos klasės “, – net šiandien stebisi jis.

Buvo ir jo gyvenime momentas, kai galėjo pasukti visai kitu keliu. Mokykloje labai rimtai užsiėmė sunkiąja atletika.

"Mečiau, nes pamačiau, kad šiam sportui neturiu talento", – sako jis.

Neatrodo, kad labai apgailestautų netapęs žymiu sunkiaatlečiu. With pasirinkęs music, jis visada buvo su i. Savo gyvenimo kelio nekeitė ir ant jame pasitaikančių nelygumų neburnojo.

"Niekada nebuvau pasipūtęs, nevaikščiojau susireikšminęs ir visas didybės manijas lengvai prasirgau", – šiandien ramiai sako jis.

Užriesti nosį tikrai buvo galima, nes karjera klostėsi puikiai: ansamblio „Žėrutis“ dainininkas; "Gintarinės triūbos" laureatas; Vilniaus bokštų diplomantas; legendinių „Nemuno žiburių“ ir garsiosios „Nerijos“ solistas; "Šlagerių karaliaus" titulo laimėtojas. Sukurtos rolės liaudies operoje, išleisti 4 albumai ir seniai pamestas koncertų skaičius.

S. Donskovo atsidavimoublikai dauguma galėtų pavydėti. Gerbėjai nė nenutuokia, kaip stipriai jis jaudinasi prieš kiekviena pasirodymą. Kaip neranda sau vietos, vaikšto iš kampo į kampą su niekuo nešnekėdamas. Šeima per ilgus metus jau susitaikė – artėja Koncertas, geriau Simona palikti ramabėje.

Paradoksalu – vos užlipęs į scene, visus nervus jis palieka užkulisiuose. Žiūrėdamas į linksmą vyrą, nepagalvosi, kad jis išvis kada nors nerimauja. Būtent už atsidavimąublikai iki paskutinio prakaito lašelio žmonės ir pamilo S. Donskova.

S. Donskovo septyniasdešimtmečio jubiliejiniai Koncertai vyks lapkričio 6 d. – Šiauliuose, 10 d. – Vilniuje, 16 d. – Klaipėdoje, 20 d. – Panevėžyje, 23 d. – Alykuje, 24 d. – Kaune, 27 d. – Marijampol

Griežtai draudžiama DELFI pasaskelbta informi panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimtFina nurautyt


Source link