Sunday , September 27 2020
Home / slovakia / Applications have a skrátiť dlhéouncil, allow sledovanie balíka

Applications have a skrátiť dlhéouncil, allow sledovanie balíka[ad_1]

I am reconciled to balík and I follow him on my home. Ak mi nevyhovuje termín doručenia, zmením ho. The most important thing to do before you get away is to take care of the trip and vyhnem are crying. A v takoto vymoženosti prináša mobile application Slovenská pošta.

Odkedy sa objavila vo virtuálnom priestore, stiahlo si already výše tritisíc používateľov. The community from nej očakáva that skreše skates of čakajúcich with radov v kamenných pobočkách, the most exponovanom obobi pred sviiatkami.

"The priority effect is that you, who need to know something and want to separate, do not want to feel comfortable and that it is a bad thing," povedal pre HN generálny riaditeľ Slovenskej pošty Peter Helexa. In effect of the colossal colossus, there is a service to Balíkoboxov, which is planned by the community of "further rozširova". Of these, zákazník can choose the zásielku 24 hodín denne without návštevy pobočky.

Nedozvedeli ste sa všetko?

One of the little digital balances and a neo-mediated neobmedzený prístup k digitálnym obsahu, which I am not sure about.

<! –

->

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, that ste predplatiteľom Hospodárskych novín. I am sorry to support the kvalitnú žurnalistiku.

[ad_2]
Source link