Wednesday , November 13 2019
Home / slovakia / Free-2-play verzia Destiny 2 má väčšinu doposiaľ vydaného obsahu

Free-2-play verzia Destiny 2 má väčšinu doposiaľ vydaného obsahuDestiny 2 New Light

Bungie sa už buduci týždeň definitívne rozlúči s Battle.net a vydá free-2-play verziu Destiny 2: New Light. This verzia bola socio teasovaná as a free verzia of any kind, it shows that he is working drvivú väčšinu to help vydaného obsahu.

Bungie totiž marked that hra bude obsahovať takmer všetok vydaný obsah za obedné dva rok. Zahŕňať is a self-shed set up a campaign. ale aj DLC campaign Curse of Osiris a Warmind, as obsah Forsaken Annual Pass. Hráči are so able to go to prístup near Black Armory and The Manager. They are more likely to care for complete support for the PvP regime Crucible, pričom sú sľubované free seasonal updates and prístup k zbraniam a vybaveniu.

This completes PvE Strike maps s obsahom prvého roka a Nightfall verzii. Samozrejmosťou je aj prístup k trojici Raidov from prvého roka, teda Leviathan. The Eater of Worlds and Spire of Stars. Nechýba samozrejme ani prístup k zbraniam a výbave. Doplní it regim Gambit vrátane Gambit Prime, and you can change the privacy matche v Gambit aj Crucible režimoch. Čerešničkou na torte je prítomnosť in-game eventov Iron Banner. Festival of the Lost. The dawning. Crimson Days. The Revelry and Solstice of Heroes.

V hre tiež automaticky začínate at Power levels 750, you are able to vylevelovať na najvyšiuiu úroveň (that is a social service for the so-called DLC / Passmi) and they are also for free seasonal varieties and tabs. Rovnako je zaručený prístup ku všetkým exotickým zbraniam prvého roka a voľný prístup to cell Slnečna sústava. Ted is not a cell, but on planets a mess, which are available v hre, her DLC and veľkých datadiskoch Forsaken a Shadowkeep. Znamená is that hra ponúkne prístup na Merkur, Zem, Mesiac, Mars, Io, Titan a Nessus, as to Tangled Shore a Dreaming City.

Všetok obsah, which serve as campaigns for Forsaken and Shadowkeep, is used to display spomínaných datadiskov.


Source link