Wednesday , September 23 2020
Home / slovakia / Is it her? Takto ste Meghan ešte nevideli, zožala úspech

Is it her? Takto ste Meghan ešte nevideli, zožala úspech[ad_1]

Ak to ste nevedeli about koho ide, ľahko by sa stratila v dave.

Meghan s Harry včera delivered to the Juhoafrická republika (JAR). I am thinking about their prvú zahraničnú cestu od Narodenia Archieho.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu podnikajú návštevu Afriky for the first time official as a family. Harry, his husband Meghan and their son Archie odštartovali desaťdňovú cestu v Kapskom Meste. Medzi hodnostármi, s ktorými sa kráľovský pár stretne počas cesty, je and emeritný archbishop Desmond Tutu of JAR

A práve dnes after voľnom doobednom programe, they gave a social order to návštevu mešity Auwal – prvej and the oldest mešita in Južna Afrike. Meghan si pri tejto príležitosti oblaiekla kaki maxi šaty a šatku na hlavu.

Meghan s Harry na túrné po Afrike

Fotogaléria

Meghan s Harry na túrné po Afrike

Zdroj: Reuters

Both are stretli aj obvivate in the arms of the heroic cultivator. There, Meghan mohla gave a cover with hlava bottom and got a romantic kvietok to vlasov.

Meghan s Harry na túrné po Afrike

Fotogaléria

Meghan s Harry na túrné po Afrike

Zdroj: Reuters

Harry na iadiadosť britského ministerstva zahraničných vecí self-referential without rodina going to Botswana, Angola and Malawi. V Angole navštívi project odstraňovania mín, which are not common with the most beautiful photographs of his devoted mother, prince Diana.

Harry (34), grandson of the Great Britain Alžbeta II. and the seventh in nástupnícká línia na trón, je častým návštevníkom južnej časti Afriky, kam chodieva kvôli starostlivosti o životné prostredie alebo tráveniu dovolenky. Cesta bude trvať up to the second october.

He sent the cells to the cell, so that he did not have any medication, and the medzi medzi zožala úspech, veď pozrite:

[ad_2]
Source link