Sunday , October 25 2020

MasterChef jürisinden Hazer Amani'ye olay göndermeEser Yenenler'in sunduğu EYS Show yeni seasonyla TV8 seyircilerine merhaba dedi. EYS Show yeni bölümünde MasterChef Türkiye'nin başarılı ve sevilen şefleri Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu konuk olarak katıldı. Programda konuşan şef Mehmet Yalçınkaya, üstü kapalı bir şekilde ünlü şarkıcı Sıla'nın sevgilisi şef Hazer Amani'ye göndermede bulundu.

Yalçınkaya yaptığı açıklamada, "Aslında MasterChef dünyada en okok izlenen programlardan bir tanesi. Bir kere Türkiye'nin en iyi televizyoncularından birinin elinde olan bir projection. Geçen yıki da gızı ha.

Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya'nın sozz conus açıklamaları, geçtiğimiz yıl MasterChef jürisi olan ve bu sene The Taste Türkiye'ye geçen şef Hazer Amani'ye "gönderme" olarild değerlend.

Hazer Ameni'nin sunucu ve mentör şef olarak görev yaptığı The Taste Türkiye programı reytinglerde 55. sıralara kadar geriledi. Hazer Amani'nin yerine jüri olarak bu yıl katılan Danilo Zanna ile MasterChef, reytinglerde büyük bir çıkışa geçti.

Bu nedenle şef Mehmet Yalçınkaya'nın sozz conus açıklamaları Hazer Amani'ye "gönderme" olarak değerlendirildi.


Source link